VS-STPS30L30CGTRRP
DIODE SCHOTTKY 30V 15A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-STPS30L30C
VS-STPS30L30CGTRRP Hakkında
VS-STPS30L30CGTRRP, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-263-3 (D²PAK) paketinde sunulan bu komponent, 1 çift Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. 30V maksimum geriye doğru gerilim ve diyot başına 15A ortalama doğrultulmuş akımla çalışır. İleri yönlü gerilimi 15A akımda 460mV'dir. Hızlı kurtarma Schottky diyodu özelliği (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. -55°C ile +150°C sıcaklık aralığında çalışabilir. Geri yönlü sızıntı akımı 30V'de 1.5mA'dir. Komponent artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 15 A