VS-STPS20L15GTRRP
DIODE SCHOTTKY 15V 20A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-STPS20L15GT
VS-STPS20L15GTRRP Hakkında
VS-STPS20L15GTRRP, Vishay tarafından üretilen 15V 20A kapasiteli Schottky doğrultma diyotudur. D2PAK (TO-263-3) SMD paketinde sunulan bu bileşen, düşük ileri gerilim düşüşü (Vf: 520 mV @ 40A) ve hızlı iyileştirme zamanı (≤500ns) özellikleriyle karakterizedir. Maksimum 125°C çalışma sıcaklığına kadar dayanıklı olup, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, ön diyot ve clamp uygulamalarında kullanılır. 10 mA ters sızıntı akımı ve 2000 pF kapasitans değerleri ile verimli anahtarlama performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 15 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 40 A