VS-STPS20L15GL-M3
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-STPS20L15GL
VS-STPS20L15GL-M3 Hakkında
VS-STPS20L15GL-M3, Vishay tarafından üretilen 20A kapasiteli Schottky diyotudur. 15V ters voltaj ratingine sahip bu bileşen, hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. TO-263AB (D²Pak) paketinde sunulan diyot, 410mV forward voltage ve 10mA ters kaçak akımına sahiptir. -40°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, DC-DC konverterleri, güç yönetimi devreleri ve doğrultme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Fast recovery özelliği sayesinde anahtarlama devrelerinde de tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 15 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 410 mV @ 19 A