VS-STPS20L15G-M3
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
Seri / Aile Numarası
VS-STPS20L15G
VS-STPS20L15G-M3 Hakkında
VS-STPS20L15G-M3, Vishay tarafından üretilen 20A/15V Schottky doğrultma diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu komponent, 410 mV maksimum ileri gerilim düşümü (19A'da) ve hızlı recovery time (≤500ns) özellikleri ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve invertör uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan diyot, düşük forward voltage drop karakteristiği sayesinde verimli enerji dönüşümü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 2000pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 15 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 410 mV @ 19 A