VS-MBRB20100CTRHM3
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-MBRB20100CTRHM3
VS-MBRB20100CTRHM3 Hakkında
VS-MBRB20100CTRHM3, Vishay tarafından üretilen 100V 10A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahiptir. 800 mV ileri gerilim düşümü (Vf) ve 100 µA ters kaçak akımı (Ir) özellikleri ile karakterize edilen bu diyot, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir. Fast Recovery özelliği sayesinde 500ns'den daha kısa kurtarma süresi sunar. Güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler, sürücü devreler ve enerji yönetimi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 10 A