VS-MBR20100CT-M3
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-MBR20100CT
VS-MBR20100CT-M3 Hakkında
VS-MBR20100CT-M3, Vishay tarafından üretilen TO-220-3 paketli Schottky diyot dizisidir. 10A ortalama doğrultulmuş akım ve 100V maksimum ters voltaj kapasitesine sahiptir. Common Cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu bileşen, hızlı enerji dönüştürme uygulamalarında, SMPS devrelerde, güç kaynakları ve inverter tasarımlarında kullanılır. 950mV maksimum ileri voltaj ve 500ns'den kısa recovery time ile verimli doğrultma sağlar. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 950 mV @ 20 A