VS-HFA15TB60SL-M3
DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-HFA15TB60SL
VS-HFA15TB60SL-M3 Hakkında
VS-HFA15TB60SL-M3, Vishay tarafından üretilen 600V 15A kapasiteli hızlı iyileşme genel amaçlı diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı paket ile sunulan bu komponent, 60 ns ters iyileşme zamanı (trr) ve 200mA üzerinde 500ns'den küçük hız özelliğine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, anahtarlama güç kaynakları, DC/DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve ağır akım uygulamalarında kullanılır. 2V'lik (30A'de) düşük ileri gerilim düşüşü ile verimli çalışma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 60 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2 V @ 30 A