VS-EPU6006L-N3
DIODE GEN PURP 600V 60A TO247AD
Seri / Aile Numarası
VS-EPU6006L
VS-EPU6006L-N3 Hakkında
VS-EPU6006L-N3, Vishay tarafından üretilen 600V ters voltaj kapasiteli, 60A ortalama doğrultulmuş akım değerine sahip genel amaçlı bir diyottur. TO-247-2 paketinde sunulan bu fast recovery diyot, maksimum 1,5V forward voltaja sahiptir ve 110ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. AC/DC konvertörlerde, güç kaynakları ve motor kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 110 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 60 A