VS-E5PH6006LHN3
60A, 600V, "H" SERIES FRED PT IN
Paket/Kılıf
TO-247-2
Seri / Aile Numarası
VS-E5PH6006LHN3
VS-E5PH6006LHN3 Hakkında
VS-E5PH6006LHN3, Vishay tarafından üretilen 60A ortalama doğrultulmuş akımı ile çalışan standart hızlı iyileşme diyotudur (FRED). 600V maksimum ters voltajda çalışabilir ve 1.7V ileri voltaj düşümü sağlar. 54ns hızlı iyileşme zamanı (reverse recovery time) ile düşük enerji kaybı sunar. TO-247-2 through-hole paketinde tasarlanmış olup, -55°C ile 175°C arasında güvenilir çalışma sunmaktadır. Güç dönüştürme, invertör, UPS, kaynak cihazları ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 54 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 60 A