VS-CPU6006-N3
DIODE STANDARD 600V 30A TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-CPU6006
VS-CPU6006-N3 Hakkında
VS-CPU6006-N3, Vishay tarafından üretilen 600V 30A kapasiteli standard doğrultucu diyottur. Common Cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, TO-247-3 paketlemesiyle sunulmaktadır. 42 ns reverse recovery time ile fast recovery diyot kategorisinde yer alan komponent, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve indüktif yükü içeren endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 30A ortalama doğrultulmuş akımda 1.75V forward voltage ve 600V DC reverse voltajda 30 µA reverse leakage akımı ile karakterize edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 42 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 30 A