VS-APU6006L-M3
DIODE GEN PURP 600V 60A TO247-3
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-APU6006L
VS-APU6006L-M3 Hakkında
VS-APU6006L-M3, Vishay tarafından üretilen 600V 60A kapasiteli genel amaçlı güç doğrultucu diyotudur. TO-247-3 paketinde sunulan bu bileşen, Fast Recovery tipinde olup 110 ns Reverse Recovery Time değerine sahiptir. 60A ortalama doğrultulmuş akım ve 1.5V forward voltage değerleri ile yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. Elektrik beslemeleri, enerji dönüştürücüleri, endüstriyel kontrol ve güç düzenleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 110 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 60 A