VS-8TQ080STRL-M3
DIODE SCHOTTKY 80V 8A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-8TQ080STRL
VS-8TQ080STRL-M3 Hakkında
VS-8TQ080STRL-M3, Vishay tarafından üretilen 80V/8A kapasitesinde bir Schottky diyotudur. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, yüksek akım uygulamalarında doğrultma işlevi görür. 720 mV'lik düşük ileri gerilim düşüşü ve 500ns'den daha hızlı geri kazanım süresi sayesinde, güç kaynakları, invertörler, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Surface mount teknolojisi ile uygulanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 500pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 8A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 80 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 8 A