VS-8TQ080GSPBF
DIODE SCHOTTKY 80V 8A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-8TQ080GSPBF
VS-8TQ080GSPBF Hakkında
VS-8TQ080GSPBF, Vishay tarafından üretilen 80V 8A kapasitesine sahip Surface Mount Schottky diyottur. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bu bileşen, 720 mV forward voltajında 8A akım iletimine ve 500pF kapasitansına sahiptir. -65°C ile 180°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen diyot, fast recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir. Güç kaynakları, anahtarlama devreler ve doğrultucu uygulamalarında kullanılan bu bileşen, düşük forward voltaj kaybı nedeniyle verimli enerji dönüşümü sağlar. Ürün Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 500pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 8A
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 180°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 720 mV @ 8 A