VS-87CNQ020ASLPBF
DIODE SCHOTTKY 20V 40A D618SL
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
VS-87CNQ020
VS-87CNQ020ASLPBF Hakkında
VS-87CNQ020ASLPBF, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir ve her bir diyot 40A ortalama düzeltme akımı sağlayabilir. 20V maksimum DC ters voltaj desteği ile açık elektrik uygulamalarında kullanılır. 450mV tipik forward voltaj, 5.5mA ters sızıntı akımı ve 500ns'den daha kısa hızlı iyileşme süresi ile karakterize edilir. Surface mount D-61-8-SL paketi ile sunulan bu bileşen, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlama devre uygulamaları ve AC/DC dönüştürücülerde doğrultma uygulamalarında kullanılır. Not: Ürün kullanımdan kaldırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5.5 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 40 A