VS-85HFL60S02
DIODE GEN PURP 600V 85A DO203AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
VS-85HFL60S02
VS-85HFL60S02 Hakkında
VS-85HFL60S02, Vishay tarafından üretilen 600V 85A rated genel amaçlı hızlı geri kazanım doğrultma diyotudur. DO-203AB (DO-5) stud mount paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, şarj cihazları ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaktadır. 200ns reverse recovery time ve 1.75V forward voltage özelliğiyle enerji verimliliği sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışma aralığında güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 85A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 125°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 200 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AB (DO-5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 266.9 A