VS-85HF40
DIODE GEN PURP 400V 85A DO203AB
Seri / Aile Numarası
VS-85HF40
VS-85HF40 Hakkında
VS-85HF40, Vishay tarafından üretilen 400V 85A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. DO-203AB (DO-5) stud mount paketinde sunulan bu bileşen, -65°C ile 180°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 1.2V maksimum forward voltaj ve 9mA ters sızıntı akımı özellikleriyle, güç kaynakları, motorlar kontrol devreleri, endüstriyel denetim sistemleri ve ağır güç uygulamalarında kullanılan yüksek akım doğrultma uygulamalarına uygundur. Standard recovery tipi diyot olan VS-85HF40, chassis veya stud mount şeklinde sabitlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 85A
Current - Reverse Leakage @ Vr 9 mA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 180°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AB (DO-5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 267 A