VS-85CNQ015ASLPBF
DIODE SCHOTTKY 15V 40A D618SL
Paket/Kılıf
D-61-8-SL
Seri / Aile Numarası
VS-85CNQ015AS
VS-85CNQ015ASLPBF Hakkında
VS-85CNQ015ASLPBF, Vishay tarafından üretilen 15V 40A kapasiteli Schottky doğrultucu diyot çiftidir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanmış olan bu komponent, D-61-8-SL yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. Fast recovery karakteristiğine sahip (≤500ns) olan diyot, 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve maksimum 360mV forward gerilim düşümüne (40A'de) sahiptir. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, invertörler, anahtarlama devreleri ve RF uygulamalarında kullanılan bu komponent, obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case D-61-8-SL
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 360 mV @ 40 A