VS-81CNQ035ASMPBF
DIODE SCHOTTKY 35V 40A D618SM
Paket/Kılıf
D-61-8-SM
Seri / Aile Numarası
VS-81CNQ035AS
VS-81CNQ035ASMPBF Hakkında
VS-81CNQ035ASMPBF, Vishay tarafından üretilen bir Schottky diyot dizi bileşenidir. 1 çift ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmış bu bileşen, 35V ters voltaj ve diode başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 600mV maksimum ileriye doğru voltaj düşüşü (40A'de) ile düşük güç kaybı sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışan bu diyot, hızlı recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir ve through hole montajı için D-61-8-SM paketinde sunulur. Güç kaynakları, doğrultma devreleri, inverter uygulamaları ve kısıtlı alanlarda yüksek akımlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Ters kaçak akımı 35V'da maksimum 5mA'dir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case D-61-8-SM
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8-SM
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 40 A