VS-80PF80
DIODE GEN PURP 800V 80A DO203AB
Seri / Aile Numarası
VS-80PF80
VS-80PF80 Hakkında
VS-80PF80, Vishay tarafından üretilen 800V 80A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotudur. DO-203AB (DO-5) paketinde shasiye veya stud montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 180°C arasında çalışabilen bu diyot, 220A'de maksimum 1.4V ileri gerilimi ile karakterizedir. 500ns üstü iyileştirme zamanına sahip standart hızlı diyot olup, yüksek akım uygulamalarında, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 80A
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 180°C
Package / Case DO-203AB, DO-5, Stud
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-203AB (DO-5)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.4 V @ 220 A