VS-80EBU02
DIODE GEN PURP 200V 80A POWIRTAB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
PowerTab™
Seri / Aile Numarası
VS-80EBU02
VS-80EBU02 Hakkında
VS-80EBU02, Vishay tarafından üretilen 80A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip genel amaçlı bir diyottur. 200V maksimum ters voltaj derecelendirmesine sahip olan bu komponent, PowerTab™ (PowIRtab™) paketinde sunulmaktadır. 1.13V tipik forward voltage'a sahip olup, standart hızda çalışan (>500ns iyileşme süresi) bu diyot, güç kaynakları, invertörler ve yüksek akım doğrultma uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi kasa ile endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case PowerTab™, PowIRtab™
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PowIRtab™
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.13 V @ 80 A