VS-80CNQ035APBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D618
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
D-61-8
Seri / Aile Numarası
VS-80CNQ035APBF
VS-80CNQ035APBF Hakkında
VS-80CNQ035APBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonuna sahip bu bileşen, 35V DC ters voltaj ve diyot başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 520 mV forward voltaj düşümü ile 40A akımda çalışabilen bu Schottky diyot, 500ns'den daha hızlı ve 200mA'den fazla akımda hızlı kurtarış özelliğine sahiptir. Ters sızıntı akımı 35V'de 5mA ile sınırlıdır. D-61-8 paketlemesi ile chassis mount konfigürasyonunda sağlanan komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Güç kaynağı uygulamaları, AC/DC konverterler ve yüksek akımlı doğrultma devrelerinde kullanım amacına uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 35 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case D-61-8
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package D-61-8
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 40 A