VS-80APF04PBF
DIODE GEN PURP 400V 80A TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-80APF04PBF
VS-80APF04PBF Hakkında
VS-80APF04PBF, Vishay tarafından üretilen 80A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip genel amaçlı hızlı iyileştirme diyodudur. 400V maksimum ters voltajda çalışabilen bu bileşen, TO-247-3 paketinde sunulmaktadır. 190ns ters kurtarma süresi ile 500ns'den düşük hızlı iyileştirme özelliğine sahiptir. Forward voltajı 80A'da maksimum 1.25V olan bu diyot, ac güç kaynağı tasarımları, inverter devreleri ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 190 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.25 V @ 80 A