VS-72CPQ030PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-72CPQ030
VS-72CPQ030PBF Hakkında
VS-72CPQ030PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-247-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 30V maksimum ters gerilim (Vr) ile çalışan diyotlar, diyot başına 35A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 510mV ön voltaj düşüşü (510 mV @ 35 A) ile karakterize edilen hızlı kurtarma Schottky diyotları, -55°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 1.9mA ters sızıntı akımı (30V'da) ve 500ns'den kısa kurtarma zamanı ile güç dönüştürme devrelerinde, anahtarlanmış güç kaynakları ve yüksek akımı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı endüstriyel ve profesyonel elektronik tasarımlarında kolaylık sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.9 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 35 A