VS-6TQ045STRRPBF
DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-6TQ045ST
VS-6TQ045STRRPBF Hakkında
VS-6TQ045STRRPBF, Vishay tarafından üretilen 45V/6A kapasitesinde bir Schottky diyotudur. Surface mount TO-263-3 (D²Pak) pakette sunulan bu hızlı geri kazanma diyotu, 600mV maksimum forward gerilim düşüşü ile düşük kayıplar sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, DC-DC konvertörler ve anahtarlama uygulamalarında doğrultma ve koruma görevlerinde kullanılır. 800µA maksimum reverse leakage akımı ve 400pF kapasitansı (5V, 1MHz'de) karakteristik özellikleridir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 6 A