VS-6TQ045HN3
DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO220AC
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
VS-6TQ045HN
VS-6TQ045HN3 Hakkında
VS-6TQ045HN3, Vishay tarafından üretilen 45V/6A Schottky doğrultucu diyottur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. 600 mV'luk düşük iletim gerilimi ve 500ns'den daha hızlı recovery zamanı ile verimli enerji dönüşümü sağlar. Güç kaynakları, invertörler, anahtarlamalı regülatörler ve diğer doğrultma devreleri için uygundur. -55°C ~ 175°C arasında çalışabilir. 45V ters gerilim kapasitesi 400pF @ 5V'dur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 400pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 6 A