VS-65EPF06LHM3
DIODES - TO-247-E3
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-2
Seri / Aile Numarası
VS-65EPF06LHM
VS-65EPF06LHM3 Hakkında
VS-65EPF06LHM3, Vishay tarafından üretilen 65A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip fast recovery diyottur. TO-247-2 paketinde sunulan bu standart diyot, 600V ters gerilim ile çalışmaktadır. 180ns reverse recovery time özellikleri ile SMPS (Switched Mode Power Supply), AC/DC converterleri, inverterleri ve yüksek frekanslı güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 150°C çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. 1.32V maksimum forward voltage değeri ile enerji verimliliği sağlar. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegrasyon yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 65A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 180 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.32 V @ 65 A