VS-63CPT100
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-63CPT
VS-63CPT100 Hakkında
VS-63CPT100, Vishay tarafından üretilen TO-247 paketli Schottky diyot dizisidir. 100V ters gerilim değerine sahip bu bileşen, ortalama 30A doğrultulmuş akım kapasitesine ve 920mV maksimum ileri gerilime (60A'de) sahiptir. Tek çiftli ortak katot konfigürasyonunda tasarlanmış bu diyot, 500ns'den daha kısa geri kazanım süresine (200mA üzeri akımda) ve 300µA ters kaçak akımına (100V'de) sahiptir. Maksimum çalışma sıcaklığı 175°C olan bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction 175°C (Max)
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 920 mV @ 60 A