VS-62CTQ030-M3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-62CTQ030
VS-62CTQ030-M3 Hakkında
VS-62CTQ030-M3, Vishay tarafından üretilen TO-220-3 paketinde sunulan Schottky diyot dizisidir. Ortak katot (common cathode) konfigürasyonu ile iki diyottan oluşan bu komponent, 30A ortalama doğrulama akımı ve 30V maksimum ters gerilim ile çalışır. 600mV maksimum ileri gerilim düşüşü (60A'de) ve 500ns'den kısa geri kazanım süresi sayesinde, hızlı anahtarlamalı güç kaynağı uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı doğrultma devreleri için uygundur. -65°C ile +150°C arasında çalışan bu diyot, düşük voltaj uygulamalarında verimli bir çözüm sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.5 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 600 mV @ 60 A