VS-60EPS12-M3
DIODE 1.2KV 60A TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-60EPS12
VS-60EPS12-M3 Hakkında
VS-60EPS12-M3, Vishay tarafından üretilen 1200V 60A kapasiteli standard doğrultucu diyottur. TO-247-2 paketinde sunulan bu komponent, yüksek güçlü AC-DC güç kaynakları, endüstriyel invertörler ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. 60A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ve maksimum 1.09V forward voltajı ile düşük ısıl kaybı sağlar. -40°C ile +150°C arasında güvenilir çalışma sunarak, standart recovery karakteristiğine (>500ns) sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC Modified
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.09 V @ 60 A