VS-60CTQ045PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Seri / Aile Numarası
VS-60CTQ045
VS-60CTQ045PBF Hakkında
VS-60CTQ045PBF, Vishay tarafından üretilen 45V Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. Diyot başına 30A ortalama doğrultulanmış akım kapasitesine sahip olup, maksimum 560mV forward voltajında çalışır. 45V ters voltaj derecelendirilmesine ve 500ns'den daha hızlı recovery time'ına sahiptir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler ve yüksek akımlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. Dikkat: Bu ürün Digi-Key'de üretim durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 45 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 560 mV @ 30 A