VS-52CPQ030PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO247AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-52CPQ030
VS-52CPQ030PBF Hakkında
VS-52CPQ030PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 1 pair common cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, 30V maksimum reverse voltajda çalışır. Ortalama doğrultulmuş akımı diyot başına 25A olan bu komponent, 480 mV forward voltaj düşümü ile düşük ısı kaybı sağlar. Fast recovery özelliğine sahip (≤500ns) olan VS-52CPQ030PBF, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. Through hole montajlı TO-247-3 paketinde sunulan bu diyot, -55°C ile 150°C arasında çalışır. 1.9 mA ters kaçak akımı sayesinde kendi kendine kapanma özelliği vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 25A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.9 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 25 A