VS-48CTQ060SPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-48CTQ060SPBF
VS-48CTQ060SPBF Hakkında
Vishay tarafından üretilen VS-48CTQ060SPBF, 60V reverse voltaj derecelendirmesine sahip Schottky diyot dizisidir. Common cathode konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu bileşen, diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve maksimum 610mV iletkeme voltajına (20A'da) sahiptir. Surface mount D²PAK (TO-263-3) paketinde sunulan komponent, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Fast recovery karakteristiği ile 500ns'den daha hızlı anahtarlama süresi sağlar. Düşük ön gerilim düşüşü nedeniyle güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Tersine akış sızıntısı 60V'da maksimum 2mA'dır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 610 mV @ 20 A