VS-47CTQ020STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-47CTQ020
VS-47CTQ020STRRPBF Hakkında
VS-47CTQ020STRRPBF, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonuna sahip bu komponent, 20V DC ters voltaj ve 20A ortalama doğrultulmuş akım özelliklerine sahiptir. 450mV maksimum forward voltajı ile düşük gerilim düşüşü sağlar. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Fast recovery özelliği sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, konverterler ve doğrultucu devrelerde kullanılan yüksek hızlı Schottky diyot teknolojisi sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 20 A