VS-47CTQ020-M3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-47CTQ020
VS-47CTQ020-M3 Hakkında
VS-47CTQ020-M3, Vishay tarafından üretilen 20V rated Schottky diyot dizi bileşenidir. Ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu bileşen, 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den küçük anahtarlama süresi sağlar. TO-220-3 paketinde sunulan komponent, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, inverterler ve diğer güç elektronik uygulamalarında doğrultucu olarak kullanılır. Forward gerilim 510mV @ 40A'dir ve -55°C ile 150°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 20 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 40 A