VS-45EPS16LHM3
DIODES - TO-247-E3
Seri / Aile Numarası
VS-45EPS16LHM3
VS-45EPS16LHM3 Hakkında
VS-45EPS16LHM3, Vishay tarafından üretilen 45A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standart recovery diyotudur. TO-247-2 paketinde sunulan bu through-hole diyot, 1600V maksimum ters gerilim (Vr) değerine dayanmaktadır. 45A akımda maksimum forward voltajı 1.16V olan bileşen, 100µA @ 1600V ters kaçak akımı ile çalışır. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, kaynak cihazları ve endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. Standard recovery >500ns özelliği ile orta hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 45A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.16 V @ 45 A