VS-42CTQ030STRR-M3
DIODE SCHOTTKY 30V 20A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-42CTQ030STRR
VS-42CTQ030STRR-M3 Hakkında
VS-42CTQ030STRR-M3, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonuna sahip bu komponent, 30V reverse voltaj ve diode başına 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) paketinde sunulan cihaz, 480 mV'luk maksimum forward voltaj düşümü sağlar. Fast Recovery özelliği ile ≤500ns recovery time ve >200mA akım seviyesinde hızlı anahtarlama yapabilir. -55°C ile +150°C junction sıcaklık aralığında çalışabilen bu diyot, güç kaynakları, DC-DC konvertörler, motor kontrolü ve doğrultucu uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 480 mV @ 20 A