VS-40L15CTSTRR-M3
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-40L15CTSTRR
VS-40L15CTSTRR-M3 Hakkında
VS-40L15CTSTRR-M3, Vishay tarafından üretilen 15V 20A Schottky doğrultucu diyottur. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 1 Pair Common Cathode konfigürasyonu ile tasarlanmıştır. 410 mV maksimum ileri gerilim (19A'de) ve 10 mA ters sızıntı akımı özellikleri ile AC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Fast Recovery özelliği (≤500ns, >200mA) sayesinde yüksek frekanslı devrelerde etkili çalışır. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 410 mV @ 19 A