VS-40L15CT-1PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V TO262
Paket/Kılıf
TO-262-3 Long Leads
Seri / Aile Numarası
VS-40L15CT
VS-40L15CT-1PBF Hakkında
VS-40L15CT-1PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-262-3 paketi içinde 1 pair common cathode konfigürasyonunda iki adet diyot barındırır. 20A ortalama doğrultma akımı ve 15V maksimum ters gerilim ile beslenme devreleri, AC-DC dönüştürücüler, invertör ve anahtarlama uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. 410mV ileri gerilim düşüşü ve 500ns'den düşük geri kazanım süresi ile hızlı anahtarlama işlemleri gerçekleştirebilir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu diyot dizisi, through hole montajı ile endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerine entegre edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-262-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 410 mV @ 19 A