VS-40CTQ150PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-40CTQ150
VS-40CTQ150PBF Hakkında
VS-40CTQ150PBF, Vishay tarafından üretilen 150V Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyottan oluşmaktadır. Her bir diyot 20A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ile çalışabilir. Maksimum 930mV forward voltaj (Vf) düşümü ve 50µA ters sızıntı akımı (Ir) özellikleri taşır. Fast Recovery tipinde tasarlanmış olan komponent, ≤500ns hızı ile çalışır. -55°C ile 175°C arasında junction sıcaklığında kullanılabilir. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC konvertörleri ve enerji dönüşüm devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Ürün Digi-Key'de üretim durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 150 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 930 mV @ 20 A