VS-40CTQ045STRRPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-40CTQ045
VS-40CTQ045STRRPBF Hakkında
VS-40CTQ045STRRPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi komponentidir. 45V maksimum ters gerilim ve 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda çalışır. TO-263-3 D²Pak paketinde sunulan bileşen, yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında (500ns'den az geri kazanım süresi), AC/DC dönüştürücülerde, güç kaynağı devrelerinde ve verimli enerji yönetimi gerektiren elektronik sistemlerde kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 530 mV @ 20 A