VS-35EPF12LHM3
DIODES - TO-247-E3
Seri / Aile Numarası
VS-35EPF12LHM3
VS-35EPF12LHM3 Hakkında
VS-35EPF12LHM3, Vishay tarafından üretilen 35A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip fast recovery diyotudur. 1200V maksimum ters voltajda çalışabilen bu komponent, hızlı anahtarlama uygulamaları için tasarlanmıştır. 450ns reverse recovery time ile düşük anahtarlama kayıpları sağlar. TO-247-2 paketinde sağlanan bileşen, endüstriyel AC/DC güç kaynakları, UPS sistemleri, değiştiriciler ve ağır akım doğrultucu devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışma aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 35A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 450 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AD
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.47 V @ 35 A