VS-32CTQ030PBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-32CTQ030
VS-32CTQ030PBF Hakkında
VS-32CTQ030PBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda 2 adet Schottky diyotu içerir. Her bir diyotun ortalama doğrultulmuş akımı 15A olup, maksimum ters gerilimi 30V'tur. İleri gerilim düşüşü 15A'de 490mV'tur. Hızlı recovery özelliğine sahip olan diyot (≤500ns, >200mA), -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. Ters sızıntı akımı 30V'ta maksimum 1.75mA'dir. Güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 15 A