VS-32CTQ030-M3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-32CTQ030
VS-32CTQ030-M3 Hakkında
VS-32CTQ030-M3, Vishay tarafından üretilen 30V Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot (Common Cathode) konfigürasyonuna sahiptir. 30A ortalama doğrultma akımı ve 580mV ileri gerilim düşümü ile güç uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fast recovery özelliğine (500ns) sahip olan bu diyot dizisi, anahtarlamalı güç kaynakları, doğrultma devreleri ve yüksek akımlı uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır ve 30V ters gerilim dayanımına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 580 mV @ 30 A