VS-32CTQ025STRRHM3
DIODE SCHOTTKY 25V 15A TO263AB
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-32CTQ025STRRHM
VS-32CTQ025STRRHM3 Hakkında
Vishay VS-32CTQ025STRRHM3, 25V 15A Schottky doğrultucu diyot dizisidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montajlı pakette sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. 490 mV maksimum ön gerilim ile 15A akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, hızlı geri kazanım özelliğine (≤500ns) sahiptir ve güç kaynakları, anahtarlama devreleri, AC-DC dönüştürücüler ve ters akım koruması uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.75 mA @ 25 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 490 mV @ 15 A