VS-30EPF10PBF
DIODE GEN PURP 1KV 30A TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-30EPF10PBF
VS-30EPF10PBF Hakkında
VS-30EPF10PBF, Vishay tarafından üretilen 1000V reverse voltaj kapasitesine sahip 30A ortalama doğrultulmuş akıma yönelik genel amaçlı hızlı recovery diyotudur. TO-247-2 paketinde sunulan bu bileşen, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve enerji yönetim sistemlerinde kullanılır. 450 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özelliği gösterir ve -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. 1.41V maksimum forward voltaj (30A'de) ile verimliliğini korur. Through-hole montajı endüstriyel uygulamalar için uygun kılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 450 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC Modified
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.41 V @ 30 A