VS-30EPF06-M3
DIODE GEN PURP 600V 30A TO247AC
Seri / Aile Numarası
VS-30EPF06
VS-30EPF06-M3 Hakkında
VS-30EPF06-M3, Vishay tarafından üretilen 30A 600V kapasiteli genel amaçlı bir silikon doğrultucu diyotdur. Standard recovery karakteristiğine sahip bu bileşen, TO-247-2 paketinde sunulmakta ve through-hole montaj için tasarlanmıştır. 1.41V ön gerilim düşümü ile 30A ortalama akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir ve 100µA ters sızıntı akımı gösterir. Endüstriyel güç kaynakları, uninterruptible power supplies (UPS), invertörler ve AC/DC konverter devrelerinde kullanılan güvenilir bir doğrultma elemanıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC Modified
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.41 V @ 30 A