VS-30CTQ100S-M3
DIODE SCHOTTKY 100V 15A D2PAK
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
VS-30CTQ100S
VS-30CTQ100S-M3 Hakkında
VS-30CTQ100S-M3, Vishay tarafından üretilen 100V/15A Schottky diyot dizisidir. D²Pak (TO-263-3) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. 860mV maksimum ileri gerilim düşümü ve 550µA ters kaçak akımı özellikleri ile güç kaynakları, dc-dc konvertörleri ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Fast recovery özelliği (≤500ns) yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 550 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 860 mV @ 15 A