VS-30CTQ060-N3
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-30CTQ060
VS-30CTQ060-N3 Hakkında
VS-30CTQ060-N3, Vishay tarafından üretilen 60V Schottky diyot dizisidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, 1 pair common cathode konfigürasyonunda iki Schottky diyotu içerir. Her bir diyot 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir ve 620mV forward voltaj düşüşü (@15A) gösterir. Fast recovery özelliğine sahip olan komponent (≤500ns @>200mA), ters akım kaçağı 60V'de 800µA olarak sınıflandırılmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan VS-30CTQ060-N3, güç kaynakları, invertör devreleri, motor kontrol sistemleri ve AC/DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. Bileşen şu anda obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 800 µA @ 60 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 15 A