VS-30CTQ035STRRHM3
DIODE SCHOTTKY 35V 15A D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-30CTQ035STRRHM
VS-30CTQ035STRRHM3 Hakkında
VS-30CTQ035STRRHM3, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. 35V ters gerilim ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda 1 çift diyot içerir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 620mV maksimum ön kapı gerilimi ve 2mA ters kaçak akımı özellikleriyle güç uygulamaları, anahtarlama devreleri ve tümleşik devre koruma uygulamalarında kullanılır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) yüksek frekanslı anahtarlama uygulamalarına uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 620 mV @ 15 A