VS-30CTQ035STRLPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V D2PAK
Seri / Aile Numarası
VS-30CTQ035STRL
VS-30CTQ035STRLPBF Hakkında
VS-30CTQ035STRLPBF, Vishay tarafından üretilen Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-263-3 (D²Pak) yüzey montaj paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. Maksimum 35V ters gerilim ve diyot başına 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Ön gerilim düşüşü (Vf) 30A'da 760mV'tur ve 500ns'den kısa ters kurtarma süresi ile hızlı diyot olarak sınıflandırılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilen bu komponent, güç kaynakları, invertörler, şarj uygulamaları ve yüksek frekans doğrultma devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2 mA @ 35 V
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Market
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263AB (D²PAK)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 35 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 30 A